aqaRweN Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yürek Esintileri

Yürek Esintileri Empty Yürek Esintileri

Mesaj  Galactica123 Perş. Mart 11, 2010 2:22 am

Gözlerinden akan ırmaklar, dudaklarındaki karanfiller, yüzünde ayın ışıltısı... Her şiir sembolist başladı sembolist bitti.
Onları sana değer bulmuyorum artık, çocuk şiiri gibi geliyor bir bakıma.Kelimeler kifayetsiz, bilinmeyen bir lisanla tutkunum sanki sana.
İçindeki külleri hala tütüyor, görebiliyorum, unutmalısın diyemiyorum. Hala onu özlüyorsun, seni sevmesini istiyorsun, sadık olmasını istiyorsun.
Ben çölde suyun özlemindeki sabuha gibi susuyorum sana. Hiç istemediğim kadar sevmeni istiyorum, ve sadık olmanı, bana.
Parmak uçlarındaki sıvaklığı hissetmek, omzunu göğsümde hissetmek, ssaçlarına dokunmak, gözlerinde sevgi kırıntıları aramak istiyorum.
Yakında sınava gireceksin, her şeyden elini ayağını kestin. Bense sırf yazın seninle olabilmek için zayıf ders bırakmaya çalışıyorum.
Üniversitede bir bölümü hedefledin, sırf aynı bölümde olabilmek için giriceğim bende sınava, sırf seni daha fazla görmek için.
Söyle bana on sekiz yıllık hayatında kim sana bu kadar değer verdi? Karşılıksız. 11-03-2010 02:20
Galactica123
Galactica123
Super Moderator
Super Moderator